Drukuj  
about_us_470.300


Założona w 1912 r. firma Dale Carnegie Training ewoluowała od jednego człowieka, który wierzył w moc samodoskonalenia do bazującej na poprawie wyników firmy szkoleniowej posiadającej biura na całym świecie. Naszym celem jest umożliwianie ludziom biznesu doskonalenia ich umiejętności oraz poprawiania wyników pracy w taki sposób, aby osiągnąć pozytywne, stabilne oraz zyskowne rezultaty.

Oryginalne kompendium wiedzy Dale Carnegie jest nieustannie uaktualniane, poszerzane i wzbogacane doświadczeniami z blisko stu lat rzeczywistego funkcjonowania w biznesie. Stu sześćdziesięciu Dyrektorów Zarządzających firmy Carnegie na całym świecie świadczy usługi szkoleniowo-doradcze w różnej wielkości firmach we wszystkich segmentach gospodarczych, prowadząc do zwiększania wiedzy i wydajności. Efektem tego zbiorowego, globalnego doświadczenia jest powiększający się zasób orientacji biznesowej, na którym opierają się nasi klienci w osiąganiu i przwyższaniu swoich celów biznesowych.

Firma Dale Carnegie Training, której siedziba znajduje się w Hauppauge, Nowy Jork, jest reprezentowana we wszystkich 50 stanach USA oraz w ponad 80 krajach. Ponad 2700 trenerów dostarcza programy szkoleniowe Dale Carnegie w ponad 25 językach. Firma Dale Carnegie Training stara się służyć środowiskom biznesowym na całym świecie. Faktem jest, że szkolenia Dale Carnegie ukończyło do tej pory około 8 milionów osób.

Dale Carnegie Training kładzie szczególny nacisk na zasady i procesy praktyczne, opracowuje programy szkoleniowe, które oferują klientom wiedzę, umiejętności i praktyki potrzebne, by dodać nową wartość do ich działalności biznesowej. Dzięki łączeniu sprawdzonych rozwiązań z wyzwaniami realnego świata, Dale Carnegie Training jest uznawana za międzynarodowego lidera w wydobywaniu z ludzi tego, co w nich najlepsze. 

Dale Carnegie Training & Relacje

Jako część certyfikacji ISO 9001 i naszego zobowiązania do świadczenia usług najwyższej jakości, mierzymy skuteczność naszych szkoleń. W stale trwającym na całym świecie badaniu satysfakcji klientów, 99% uczestników wyraża radość z wzięcia udziału w szkoleniu prowadzonym przez ekspertów Dale Carnegie.

Secrets of Success

Sekrety Sukcesu Dale Carnegie

 

Free Weekly Tips Darmowe porady 
Facebook
 
 

ul. Domaniewska 37, 2nd Floor, Warsaw, 02-672, PL
P:+48 22 305 45 45

Znajdź nas na:

 
© 2018 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona zaprojektowana i stworzona przez Americaneagle.com