Drukuj  

Dale Carnegie Training jedną z 20 najlepszych na świecie firm szkoleniowych w kategorii „Sprzedaż“

16 marzec, 2016 05:10
Sales_-_2016
 
 TrainingIndustry.com, prestiżowy amerykański portal szkoleniowy, już kolejny raz opublikował listę 20 najlepszych Firm Szkoleniowych. Misją portalu jest stały monitoring rynku szkoleniowego. W kategorii „Sprzedaż", Dale Carnegie Training został uznany za lidera i znalazł się w gronie 20 najlepszych firm szkoleniowych na świecie! To druga dobra informacja w tym roku, ponieważ na początku lutego 2016 roku, Dale Carnegie Training został wyróżniony, po raz czwarty z rzędu, jako jedna z 20 najlepszych firm szkoleniowych na świecie w kategorii „Przywództwo".

 

Wybór tegorocznych „Top 20 Sales Training Companies" został oparty na następujących kryteriach:

·       Wpływ na branże

·       Innowacyjność i rozpoznawalność na rynku

·       Zakres prowadzonych szkoleń

·       Metody prowadzenia programów rozwojowych

·       Wielkość firmy i potencjał wzrostu

·       Jakość i zadowolenie klientów

·       Zasięg geograficzny

·       Doświadczenie 

„Firmy, które w tym roku ubiegały się o tytuł „Top 20" są jednymi z najbardziej imponujących jakie kiedykolwiek oceniałem" – powiedział Doug Harward, dyrektor generalny Industry Training Inc. „Tegoroczna lista wyróznia najlepszych na świecie dostawców szkoleń sprzedażonych, bardzo innowacyjnych, chociaż wciąż głównie realizowanych w sposób tradycyjny, czyli na sali szkoleniowej" – dodał.

 Nagroda ta doceniła nowy program sprzedażowy Dale Carnegie: „Wygrywaj dzięki sprzedaży opartej na relacjach". Program ten łączy ze sobą nowatorskie podejście oparte o najnowsze badania z wypróbowanymi zasadami budowania relacji opracowanymi przez Dale Carnegie.

Dale Carnegie już od ponad 100 lat wspiera organizacje w poprawie efektywności biznesowej poprzez rozwój ludzi. „Bardzo się cieszę, że po raz kolejny zostaliśmy uznani za jedną z 20 najlepszych firm szkoleniowych na świecie" – powiedziała Grażyna Młynarczyk, dyrektor zarządzający Dale Carnegie Training w Polsce. „Naszym celem od zawsze było wspieranie ludzi w wykorzystaniu całego ich potencjału. W Dale Carnegie wierzymy w sukces oparty na komunikacji i relacjach." – dodała Grażyna Młynarczyk.

Krótko o TrainingIndustry.com

TrainingIndustry.com zajmuje się przekazywaniem najnowszych wiadomości, case studies i najlepszych rozwiązań w branży szkoleniowej. Ponadto publikuje coroczny ranking „Top 20 firm szkoleniowych". Portal skupia się na pomocy firmom w doradztwie związanym z wiedzą i narzędziami niezbędnymi do bardziej efektywnego zarządzania firmą.

Krótko o Dale Carnegie Training

Siedziba firmy znajduje się w mieście Hauppauge, Nowy Jork. Dale Carnegie Training jest reprezentowana we wszystkich 50 stanach USA oraz w ponad 90 krajach na całym świecie. Ponad 2700 trenerów realizuje programy szkoleniowe Dale Carnegie w ponad 25 językach. Do tej pory ponad 8 milionów osób ukończyło szkolenia Dale Carnegie. 

Dale Carnegie Training oferuje programy rozwojowe, które dzięki praktycznemu podejściu doskonalą wiedzę i umiejętności uczestników i bezpośrednio przekładają się w budowanie wartości dla organizacji. Dale Carnegie Training jest rozpoznawany na całym świecie jako lider w wydobywaniu z ludzi tego co najlepsze.
 

Powrót

 
 

ul. Domaniewska 37, 2nd Floor, Warsaw, 02-672, PL
P:+48 22 305 45 45

Znajdź nas na:

 
© 2018 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona zaprojektowana i stworzona przez Americaneagle.com