Drukuj  

Przywództwo dla Menedżerów

Informacja na temat kursu

Obecnie nie mówi się pracownikom, co mają robić. Teraz wpływa się na ich wybory oraz pomaga w osiąganiu celów. Nie można już nakazywać, trzeba przekonywać zespół do swojego punktu widzenia. Nie bądź dyktatorem, inspiruj!. Można nauczyć się przekazywania inspiracji dzięki skupieniu się na rozwijaniu umiejętności przywódczych.
 
Rozwijanie przywództwa jest konieczne, aby z powodzeniem stanąć na czele zespołu w dzisiejszym świecie biznesu. Dzięki naszemu szkoleniu „Przywództwo dla Menedżerów" dowiesz się, jak stać się przywódcą tworzącym przyszłość swojej organizacji. Inwestycja w doskonalenie umiejętności przywódczych pozwoli stworzyć podstawy idealnego zespołu, a przed Tobą otworzą się drzwi wspaniałej kariery.
 
Minęły już czasy, kiedy uważano, że dobry menedżer to równocześnie dobry przywódca. Obecnie bardzo wyraźnie rozróżnia się umiejętności potrzebne do odgrywania tych ról. Podczas naszego szkolenia „Przywództwo dla Menedżerów" dowiesz się, jaka jest różnica między zarządzaniem a przywództwem. Często w przeszłości zdarzało się, że menedżerowie wprowadzali zmiany, lecz sami za nimi nie podążali. Obecnie liderzy pragną udoskonalać swoje zespoły poprzez rozwój własnych umiejętności przywódczych oraz efektywne dowodzenie poprzez dawanie przykładu. Rozwój umiejętności nowoczesnego przywódcy pomoże aby Twój zespół stał się najlepszy w firmie, a Tobie samemu osiągać założone cele zawodowe.

 
Filtruj według lokalizacji
Kraj Lokalizacja Data    
Nie ma żadnych szkoleń w najbliższym czasie.
 

Kto powinien uczestniczyć

„Przywództwo dla Menedżerów" to doskonały kurs dla wszystkich, którzy w codziennej pracy kontaktują się z klientami wewnętrznymi lub zewnętrznymi, dla liderów zespołów projektowych, pracowników pracujących w zespołach lub managerów, którzy poprzez rozwój swoich zdolności przywódczych pragną osiągać ponadprzeciętne wyniki.
 

Zarys

Po ukończeniu szkolenia rozwijania przywództwa będziesz w stanie:
Stworzyć wizję, wspólny cel
Opracować strategie, które gwarantują osiąganie wyznaczonych celów
Inteligentnie podejmować ryzyko
Skłaniać ludzi, aby za Tobą podążali
Zyskiwać poparcie na każdym poziomie
Stanąć na czele zwycięskiego zespołu, działu lub organizacji
Motywować innych do realizacji zadań
Wyrażać uznanie dla sukcesów osób i zespołów
Definiować standardy pracy oraz budować poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania
Opracować 8-etapowy proces planowania
Dopasować cele pracy do strategii
 

„Przywództwo dla Menedżerów" to szkolenie oferowane w wielu formach. Najpopularniejszą z nich jest program siedmiotygodniowy. Sprawdzona, doskonale rozplanowana w czasie metodologia kursu pozwala na wypróbowanie w praktyce, pomiędzy sesjami, zasad, które uczestnik poznaje i przyswaja sobie w trakcie szkolenia. „Przywództwo dla Menedżerów" jest również oferowane w formacie kursu trzydniowego - dla zajętych menedżerów, którzy nie mają czasu na uczestnictwo w programie siedmiotygodniowym.
 
 

ul. Domaniewska 37, 2nd Floor, Warsaw, 02-672, PL
P:+48 22 305 45 45

Znajdź nas na:

 
© 2018 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona zaprojektowana i stworzona przez Americaneagle.com