Drukuj  

Poradniki

 

Jako globalny lider nauczania i rozwoju w miejscu pracy, Dale Carnegie Training wydaje poradniki. Zawierają one przydatne wskazówki jak zwiększyć efektywność. Pobierz przewodnik Dale Carnegie Training już dziś!

 

PDF_IconSekrety sukcesu Dale Carnegie

Książka Dale Carnegie Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi jest najbardziej znaczącą dla biznesu książką w XX wieku. Pobierz bezpłatną kopię zasad w niej zawartych, by dowiedzieć się, dlaczego! Są to te same podstawowe zasady, których używamy w naszych szkoleniach i świadcząc usługi doradcze dla profesjonalistów i firm każdej wielkości we wszystkich segmentach biznesu na całym świecie.


PDF_IconPoradnik: Skuteczność prezentacji. Jak przemawiać       bardziej efektywnie

Pobierz bezpłatną broszurę Przemawiaj bardziej efektywnie część pierwsza - Wystąpienia publiczne: szybki i łatwy sposób! Znajdziesz w niej porady i przykłady sukcesów odkrytych i opracownych przez Dale Carnegie w całej jego karierze. Poznaj jego tajemnice I zacznij przemawiać skutecznie.


PDF_IconSkuteczność Sprzedaży: Poradnik jak pokonywać obiekcje kupującego 

Skuteczne odpowiadanie na obiekcje to proces, który wymaga uważnego słuchania i pozytywnych, rzeczowych odpowiedzi, by uspokoić obawy kupującego. Zastrzeżenia kupującego nie zawsze są racjonalne, często całkowicie wynikają z emocji. Jeśli chcesz budować długoterminowe relacje, kluczowym jest wychodzenie naprzeciw emocjonalnym potrzebom klientów i stawianie czoła przeszkodom powstrzymujących ich przed zakupem.


PDF_IconPoradnik: Porady dla Doskonałej Obsługi Klienta

Dale Carnegie Porady dla Doskonałej Obsługi Klienta - za darmo! Dale Carnegie napisał najbardziej wpływową książką biznesu XX wieku Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi. Z Przewodnika dowiedzą się Państwo, jak stosować zasady z tej książki, by jak najszybciej zacząć obsługiwać klienów na światowym poziomie.

PDF_IconPoradnik: Coaching Przywódczy

Pomóż swoim pracownikom poprawić wyniki: zostań ich trenerem! Dzisiejszy lider musi rozwijać swoje umiejętności motywowania zespołów do doskonalenia się – a najważniejszą wśród tych umiejętności jest coaching. Pomóż pracownikom podnieść ich wydajność, a w następstwie wydajność całej firmy!

PDF_IconPoradnik: Rozwiązywanie konfliktów

Konflikty wewnętrzne mogą być szkodliwe dla morale firmy i jej wyników biznesowych. Posiadanie umiejętności skutecznego rozwiązywania konfliktów wewnętrznych jest jednym z największych wyzwań w dzisiejszym świecie biznesu i ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia sukcesu. Przewodnik po rozwiązywaniu wewnętrznych konfliktów od Dale Carnegie Training dostarcza praktycznych strategii w rozwiązywaniu konfliktów międzyludzkich w miejscu pracy i pomaga zmienić nastawienie i zachowania, dzięki czemu można maksymalnie ograniczyć występowanie konfliktów.


PDF_IconPoradnik: Sztuka przemawiania - Storytelling

Dale Carnegie Poradnik: Sztuka przemawiania - Storytelling - za darmo! Dale Carnegie zrozumiał moc i sztukę przemawiania. Przestudiował historie sukcesu wspaniałych liderów i zilustrował swoje odkrycia w książce Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi. Z Przewodnika dowiedzą się Państwo, jak efektywnie prezentować swoje pomysły i historie, aby przykuwać uwagę odbiorcy.

 

 

ul. Domaniewska 37, 2nd Floor, Warsaw, 02-672, PL
P:+48 22 305 45 45

Znajdź nas na:

 
© 2018 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona zaprojektowana i stworzona przez Americaneagle.com