Drukuj  

Osoby Indywidualne

indivi

 

Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swoje wyniki w sprzedaży, umiejętności przywódcze, interpersonalne, prezentacji, obsługę klienta lub komunikację, znajdziesz tutaj zasoby, które doskonale odpowiadają Twoim preferencjom uczenia się. Możesz wybrać dłuższe kursy lub krótsze szkolenia, programy online albo do użycia na smartfonie.
 
Bez względu na metodę nauki, zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które wzmocnią Twoją wydajność i pomogą Ci wkroczyć na wyższy poziom kariery zawodowej. Pomogliśmy już ponad 8 milionom ludzi. Dołącz do ich grona, odnosząc sukcesy zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

 

 

Proponowane szkolenie:

Ten kurs pomoże Ci doprowadzić do perfekcji umiejętności biznesowe niezbędne do funkcjonowania w dzisiejszych czasach. Wzmocnisz relacje interpersonalne, lepiej poradzisz sobie ze stresem i z łatwością odnajdziesz się w coraz to nowszych warunkach pracy. Staniesz się przekonującym rozmówcą, będziesz w stanie szybko i skutecznie rozwiązywać problemy oraz nauczysz się jak być skutecznym przywódcą. Ponadto, rozwiniesz w sobie umiejętność szybkiego identyfikowania i rozwiązywania problemów, inicjowaną poprzez pewność siebie i entuzjazm.

 

ul. Domaniewska 37, 2nd Floor, Warsaw, 02-672, PL
P:+48 22 305 45 45

Znajdź nas na:

 
© 2018 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona zaprojektowana i stworzona przez Americaneagle.com