Drukuj  

Jak skuteczni liderzy budują zaangażowanie

 

Informacja na temat kursu

W dzisiejszej rzeczywistości biznesowej zaangażowanie i lojalność pracowników mają większy wpływ na sukces i przewagę konkurencyjną niż kiedykolwiek wcześniej! Wiele przeprowadzonych badań potwierdza, że zaangażowani pracownicy osiągają o wiele lepsze rezultaty niż zespoły, które nie są zaangażowane. Jeśli chcesz, aby Twoja firma odnosiła sukcesy, pozyskanie zaangażowania powinno być dla Ciebie najważniejszym celem.
 
To właśnie menadżerowie odgrywają kluczową rolę w budowaniu zaangażowania pracowników.Język: Polski

 

 

Lokalizacja

Millenium Plaza
Al. Jerozolimskie 123a
Warsaw, 02-672
Poland
Skontaktuj się z nami w sprawie realizacji szkolenia. tel. 22 305 4546, 22 305 4550, 22 305 4551 szkolenia@dalecarnegie.com
 

Kto powinien uczestniczyć

Menadżerowie nastawieni na budowanie w zespołach kultury zorientowanej na cele, wzmacniającej poczucie pewności siebie u podwładnych, wzbudzającej entuzjazm, odpowiedzialność i dążenie do osiągania lepszych wyników.
 

Zarys

Program Jak skuteczni liderzy budują zaangażowanie dostarczy Ci narzędzi potrzebnych do budowania i utrzymania zaangażowania w Twoim zespole poprzez:
  • Uświadomienie wartości ludzi i ich kluczowego wpływu na wyniki firmy
  • Zastosowanie Zasad Relacji Międzyludzkich Dale’a Carnegie w celu wypracowania dobrze funkcjonujących relacji i zbudowania zaangażowania
  • Zwiększenie własnej wiarygodności
  • Opracowanie – z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi - planu motywującego pracowników do większego zaangażowania (Plan Angażowania Pracowników).
 
 

ul. Domaniewska 37, 2nd Floor, Warsaw, 02-672, PL
P:+48 22 305 45 45

Znajdź nas na:

 
© 2018 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona zaprojektowana i stworzona przez Americaneagle.com