Drukuj  

Przywództwo dla Menadżerów

 

Informacja na temat kursu

"ZARZĄDZANIE TO ROBIENIE RZECZY WŁAŚCIWIE, PRZYWÓDZTWO TO ROBIENIE WŁAŚCIWYCH RZECZY."— Peter F. Drucker

W dzisiejszym konkurencyjnym otoczeniu liderzy muszą radzić sobie z szybkimi zmianami i zróżnicowanymi pokoleniowo zespołami oraz jednocześnie osiągać lepsze wyniki przy mniejszych zasobach. Przesunięcie punktu ciężkości z zarządzania na przywództwo jest efektem uświadomienia wpływu przywództwa na sukces organizacji. Współpraca zespołowa, oddolne generowanie pomysłów, utożsamianie się z firmą, lojalność i zaangażowanie - oto zaledwie kilka efektów zmiany polegającej na przejściu od zmuszania („pushing"- „popychania") ludzi do uzyskiwania rezultatów, do zachęcania („pulling"- „pociągania za sobą") do osiągania sukcesów.
 
Kultura przywódcza stwarza środowisko, w którym innowacyjność i kreatywność mogą się rozwijać. Te z kolei są dzisiaj jedynym sposobem na uzyskanie trwałej przewagi konkurencyjnej.
 
Dale Carnegie Training pomoże Ci osiągnąć pożądane wyniki. Pomożemy Ci wykreować liderów utożsamiających się z organizacją i pomocnych w realizacji założonych celów. Efektem połączenia Twojej wizji i celów z naszą unikalną metodologią będą pracownicy i liderzy wspierający świat, który sami pomogą stworzyć.
 
Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w ten link, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji kliknij tutaj, a skontaktujemy się z Tobą.Język: polski

 

 

Lokalizacja

Millenium Plaza
Al. Jerozolimskie 123a
Warsaw, 02-672
Poland
Skontaktuj się z nami w sprawie realizacji szkolenia. tel. 22 305 4546, 22 305 4550, 22 305 4551 szkolenia@dalecarnegie.com
 

Kto powinien uczestniczyć

Każdy, kto ma do czynienia z klientami (zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi), liderzy projektów, osoby zarządzające zespołami oraz menedżerowie chcący umocnić swoje umiejętności przywódcze w celu zapewnienia ponadprzeciętnych wyników.

 

Zarys

 
Firmy wybierają Przywództwo dla Menedżerów ponieważ Program ten:
  • Pomaga budować i umacniać kulturę nastawioną na kreatywność i innowacje
  • Zapewnia ciągłe doskonalenie i wpływ na wyniki
  • Wyrabia nawyk podejmowania decyzji w oparciu o fakty
  • Umacnia oraz wspiera planowanie strategiczne
  • Buduje zaangażowanie i zaufanie na każdym szczeblu organizacji
  • Pomaga w tworzeniu kultury opartej na wartościach i zapewniającej lojalność klientów

 
 
 

ul. Domaniewska 37, 2nd Floor, Warsaw, 02-672, PL
P:+48 22 305 45 45

Znajdź nas na:

 
© 2018 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona zaprojektowana i stworzona przez Americaneagle.com