Drukuj  

Firmy

Rozwiązania Korporacyjne

Kiedy Organizacje jak Państwa poszukują zaangażowanych w misję, wizję i wartości pracowników, których cechują doskonałe umiejętności autoprezentacji i działania wpisujące się w plan strategiczny, zwracają się do Dale Carnegie Training.

Jesteśmy Światowym Liderem we wprowadzeniu zmiany z "Rozumiem, gdzie zmierza ta firma" na "Wierze w to, co robi moja Firma". Proces iMap pozwala nam pracować razem nad kreowaniem wyjątkowej drogi do przyszłości, której pragnęlibyście Państwo dla swojego przedsiębiorstwa. 

Jeżeli proces iMap wykryje potrzebę wzmocnienia pewnych umiejętności, za pomocą ponad 150 modułów z naszego systemu rozwoju opartego na kompetencjach (Competency Based Developement System), stworzymy rozwiązanie ściśle dopasowane do potrzeb Państwa frimy.

 

Proces iMap

Korzystamy z działań, które pomogą Państwu znaleźć zupełnie nowe rozwiązania, żeby zdobyć szacunek i lojalność otwierające drogę do serc i umysłów pracowników.
Celem Procesu iMap jest dotarcie do sedna potrzeb organizacji i stworzenie rozwiązania "szytego na miarę" za pomocą odpowiednich metod Dale Carnegie Training.
 

Obszary Programów Szkoleniowych 

W ramach naszego procesu iMAP, doskonalenie kompetencji następuje w sześciu różnych obszarach. Wybierz obszar, który Cię interesuje, aby dowiedzieć się więcej. 

Talent Management White Paper Zarządzanie talentami
Pobierz Białą Księgę

Succession Planning White Paper ABC Planowania Sukcesji
Pobierz Białą Księgę

Engagement_po

 

ul. Domaniewska 37, 2nd Floor, Warsaw, 02-672, PL
P:+48 22 305 45 45

Znajdź nas na:

 
© 2018 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona zaprojektowana i stworzona przez Americaneagle.com