Drukuj  

Studia Przypadków

Dale Carnegie Training partneruje zarówno małym jak i dużym przedsiębiorstwom i organizacjom w osiąganiu wymiernych wyników biznesowych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z interesującymi studiami przypadków.

Adidas
WYZWANIE:                                  

Główną potrzebą biznesową była zmiana kultury. Firma Adidas chciała sprawić, aby każdy żył według Kodu Postępowania Adidasa, który miał zostać wdrożony w latach 2003 i 2004. Firma dokładała wszelkich starań, aby znaleźć się wśród 100 Najlepszych Pracodawców i rozwijać swoją kadrę. Koncepcja rozwoju kierownictwa była dla firmy czymś nowym. Istniała potrzeba konsekwentnego podejścia do zdolności przywódczych i zarządzania po przeprowadzeniu głównej restrukturyzacji. 

ROZWIĄZANIE:                                  

Dale Carnegie przygotowała indywidualne szkolenie, dostosowane do specyficznych potrzeb klienta. Opracowano dwa rodzaje szkoleń:

Zawsze ludzie, szkolenie przeznaczone dla menedżerów niższego szczebla, oraz Ludzie jutra, przeznaczone dla potencjalnych menedżerów. Firma Dale Carnegie wybrała program Ludziomania jako markę odpowiednią dla szkolenia w firmie Adidas. Szkolenie było prowadzone w blokach 4-tygodniowych z całodniowym programem, z dwu lub trzytygodniowa przerwą pomiędzy nimi.

REZULTATY:                                  

Po zakończeniu programu Ludziomania trzy osoby pracowały razem nad projektem, który miał potencjalnie wygenerować przychody w wysokości 440.000£. Wielu absolwentów zarówno kursu "Zawsze ludzie" jak i " Ludzie jutra" awansowało od czas ukończenia programu. Ankieta Organizacyjna Pracowników wykazała znaczącą poprawę satysfakcji pracowników w relacji do poziomu przywództwa i komunikacji, w każdym kolejnym roku od momentu rozpoczęcia szkolenia. Kursy te stały się dla pracowników, czymś do czego się aspiruje, gdyż często niecierpliwie czekali na to, kiedy będą mogli rozpocząć jeden z programów.

Powrót

Obszary Programów Szkoleniowych 

W ramach naszego procesu iMAP, doskonalenie kompetencji następuje w sześciu różnych obszarach. Wybierz obszar, który Cię interesuje, aby dowiedzieć się więcej. 

Talent Management White Paper Zarządzanie talentami
Pobierz Białą Księgę

Succession Planning White Paper ABC Planowania Sukcesji
Pobierz Białą Księgę

Engagement_po

 

ul. Domaniewska 37, 2nd Floor, Warsaw, 02-672, PL
P:+48 22 305 45 45

Znajdź nas na:

 
© 2018 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona zaprojektowana i stworzona przez Americaneagle.com