Drukuj  

Studia Przypadków

case_studies

Dale Carnegie Training partneruje zarówno małym jak i dużym przedsiębiorstwom i organizacjom w kreowaniu wymiernych wyników biznesowych. Nasze produkty i globalna sieć wspierają firmy w codziennych zmaganiach z dynamicznym światem biznesu.

Tematy:
Branża:
 
Adidas
Adidas jest przedsiębiorstwem działającym globalnie w branży sprzedaż detaliczna. Jego główna siedziba znajduje się w Portland w Stanach zjednoczonych, pracuje w niej 2.000 osób.
Adidas - Adidas (Sprzedaż Detaliczna )
Cargill
Firma Cargill Health & Nutrition Eddyville działa w branży produkcyjnej od 1865 roku. Obecnie zatrudnia 138.000 pracowników w 63 krajach. Siedziba główna znajduje się w Minneapolis w Stanach Zjednoczonych. Naszym klientem był zakład w Iowa, miejsce pracy 500 osób.
Cargill - Cargill (Produkcja)
Ford
„Nie mam żadnych wątpliwości co do tego, że poprawa ta nastąpiła w wyniku taktyki i zaangażowania w obsługę klienta, wyzwolonych przez szkolenie Dale Carnegie, które przeszli nasi pracownicy," Terry Moore.
Ford - Ford (Produkcja)
Deloitte
Firma Deloitte działa w branży doradztwa biznesowego na całym świecie. Siedziba główna znajduje się w Reykjaviku na Islandii, gdzie pracuje 1.800.
Deloitte - Deloitte (Usługi Profesjonalne)
 
 

ul. Domaniewska 37, 2nd Floor, Warsaw, 02-672, PL
P:+48 22 305 45 45

Znajdź nas na:

 
© 2018 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona zaprojektowana i stworzona przez Americaneagle.com