Drukuj  

Białe Księgi

 

Jako światowy lider w dziedzinie szkolenia i rozwoju w miejscu pracy, Dale Carnegie Training przygotowuje Białe Księgi. Badają one zagadnienia biznesowe ważne dla odniesienia rynkowego sukcesu.

 

PDF_IconAngażowanie pokolenia Y w miejscu pracy

Dale Carnegie Training, we współpracy z Instytutem Badawczym MSW/ARS Reaserch, zrealizował badanie, którego celem było lepsze zrozumienie czynników wpływających na zaangażowanie "milenialsów" w miejscu pracy. Wyniki badań zebrane w tej Białej Księdze pokazują, co organizacje robią dobrze w tym zakresie i co można poprawić.

PDF_IconCo buduje zaangażowanie pracowników i dlaczego jest to ważne

Dale Carnegie wspólnie z firmą MSW Research przeprowadził badanie dotyczące aspektów wpływających na zaangażowanie pracowników. Wykazało ono, że wśród wielu czynników wpływających na zaangażowanie, trzy mają decydujące znaczenie.

PDF_IconZaangażowanie Pracowników

Czym jest zaangażowanie pracowników i dlaczego menedżerowie powinni o nie dbać? Co na ten temat mówią badania? Jak organizacje zachęcają do angażowania się? Jak organizacje mogą wyjść poza angażowanie indywidualnych pracowników żeby kreować społecznie spójną culture korporacyjną, w której ludzie są w pełni zaangażowani? Odpowiedzi na te ważne pytania znajdziecie w Białej Księdze Dale Carnegie.

PDF_IconZarządzanie Talentami

Jak wiele razy słyszeliśmy, że "ludzie sa najznakomitszymi zasobami organizacji"? Zarządzanie talentami jest wszystkim, co czyni to wyrażenie czymś więcej niż tylko frazesem. Niektórzy współcześni obserwatorzy sceny gospodarczej przewidują nawet, że działy HR znikną w przyszłości zastąpione przez departamenty zarządzania talentami.

PDF_IconPlanowanie Sukcesji

Większość menedżerów wie, jak trudno znaleźć utalentowanych ludzi. Poszukując zastępsta dla obecnych pracowników, menedżerowie często stwierdzają, że zrekrutowanie porównywalnie wykwalifikowanych pracowników spoza firmy może kosztować znacznie więcej niż pozostawienie na stanowisku obecnych pracowników. Planowanie sukcesji polega na umiejętnym dysponowaniu istniejącymi w organizacji talentami i budowaniu zapasowej siły wewnetrznej. Chodzi o taki rozwój posiadanych przez organizację talentów, by w pełni korzystać z ich potencjału.

PDF_Icon Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi

Umiejętność nawiązywania trwałych relacji biznesowych jest jedną z najbardziej pożądanych u pracowników. Dale Carnegie pomógł zrozumieć, jak należy nawiązywać wartościowe relacje z innymi. Zapraszamy do pobrania naszej Białej Księgi - Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi, w której znajdziesz kilka rad Dale Carnegie dotyczących budowania relacji w życiu codziennym i zawodowym.

PDF_Icon Jak być skutecznym liderem

Skuteczny Lider tworzy środowisko pracy sprzyjające zaangażowaniu. Ale czym właściwie ono jest? Jak dążyć do efektywnego zarządzania oraz co buduje zaufanie, wiarygodność oraz szacunek? Zapraszamy do pobrania naszej Białej Księgi - Jak być skutecznym liderem, w której znajdziesz kilka rad Dale Carnegie.

PDF_Icon Jak osiągać mistrzostwo w storytellingu

Chcesz swoim wystąpieniem dać słuchaczom bodziec do odważnego wkroczenia na zupełnie nieznany im grunt? Najpierw zabierz ich tam w wyobraźni! Dowiedz się o Magicznej Formule Dale Carnegie! Zapraszamy do pobrania naszej Białej Księgi - Jak osiągać mistrzostwo w storytellingu. 
 

PDF_Icon Jak budować zaangażowanie

W pełni zaangażowany pracownik jest pochłonięty swoją pracą i ma do niej entuzjastyczny stosunek. Z kolei pracownik pozbawiony zaangażowania okazuje negatywną postawę w pracy i podważa osiągnięcia współpracowników. Dlaczego zatem zaangażowanie jest tak ważne i jak skutecznie angażować swój zespół? O tym w Białej Księdze - Jak budować zaangażowanie.

PDF_Icon Jak angażować pracowników w CUW

Centra Usług Wspólnych (ang. Shared Services Centers) to model biznesowy, który zdobywa na świecie coraz większą popularność. Zakłada przede wszystkim powstanie centralnego ośrodka koordynującego i skupiającego działania firmy w konkretnym obszarze biznesowym. Jakie wyzwanie niesie ze sobą zarządzanie taką strukturą?
 

PDF_Icon Jak skutecznie prezentować i występować publicznie

Czy faktycznie istnieje szybki i prosty sposób na nauczenie się występowania przed publicznością, czy też jest to intrygujący tytuł zawierający obietnice na wyrost? Dowiedz się!

PDF_Icon Sekrety sukcesu Dale'a Carnegie'go - cz. I

Wyniki badań pokazują, że kluczową rolę sukcesie zawodowym stanowi efektywna komunikacja i relacje międzyludzkie. Jakie sekrety sukcesu zawarł w swoim ponadczasowym bestsellerze Dale Carnegie? Pobierz pierwszą część Białej Księgi - Wzmocnij Relacje.
 

PDF_Icon Sekrety sukcesu Dale'a Carnegie'go - cz. II

W niniejszej Białej Księdze prezentujemy kolejne złote zasady relacji międzyludzkich zawarte w książce "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi".
 

PDF_Icon Sekrety sukcesy Dale'a Carnegie'go - cz. III

W ostatniej części Białej Księgi "Sekrety sukcesu" prezentujemy ostatnie dziewięć złotych zasad zawartych w książce "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi". Ta część związana jest z umiejętnościami liderskimi.

 whtpr_pg
 

ul. Domaniewska 37, 2nd Floor, Warsaw, 02-672, PL
P:+48 22 305 45 45

Znajdź nas na:

 
© 2018 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona zaprojektowana i stworzona przez Americaneagle.com