Drukuj  

Dale Carnegie jedną z 20 najlepszych firm szkoleniowych na świecie!

4 luty, 2016 05:35
trainingindustry_top-20-badges_leadershiptraining2016_225x225
 

TrainingIndustry.com, prestiżowy amerykański portal szkoleniowy, opublikował Top 20 firm szkoleniowych. Misją portalu jest stały monitoring rynku szkoleniowego. W kategorii „Leadership" (Przywództwo), Dale Carnegie Training został uznany za lidera i znalazł się w gronie 20 najlepszych firm szkoleniowych na świecie! To prestiżowe wyróżnienie zostało Dale Carnegie przyznane po raz czwarty.

Wybór tegorocznych „Leadership Top 20 Training Companies" został oparty na następujących kryteriach:

• Przywództwo i wpływ na branżę

• Innowacyjność i rozpoznawalność na rynku

• Zakres prowadzonych szkoleń

• Metody prowadzenia programów rozwojowych

• Wielkość firmy i potencjał wzrostu

• Jakość i zadowolenie klientów

• Zasięg geograficzny

• Doświadczenie

„Szkolenia z segmentu przywództwa wciąż są jednymi z najbardziej pożądanych" – powiedział Doug Harward, dyrektor generalny Industry Training Inc. „Potrzeby organizacji w zakresie umiejętności przywódczych zmieniają się, a firmy nagrodzone tytułem „Leadership Top 20 Training Companies" potrafią dostosować się do zmieniających potrzeb i spełnić oczekiwania klienta" - dodał. 

Dale Carnegie, już od ponad 100 lat wspiera organizacje w poprawie efektywności biznesowej poprzez rozwój ludzi. „Bardzo się cieszę, że po raz kolejny zostaliśmy uznani za jedną z 20 najlepszych firm szkoleniowych na świecie" – powiedziała Grażyna Młynarczyk, dyrektor zarządzający Dale Carnegie Training w Polsce. „Naszym celem od zawsze było wspieranie ludzi w wykorzystaniu całego ich potencjału. Cieszy nas fakt, że Dale Carnegie odegrał znaczącą rolę w sukcesie wielu liderów na całym świecie." – dodała Grażyna Młynarczyk.

Krótko o TrainingIndustry.com

TrainingIndustry.com zajmuje się przekazywaniem najnowszych wiadomości, case studies i najlepszych rozwiązań w branży szkoleniowej. Ponadto publikuje coroczny ranking „Top 20 firm szkoleniowych". Portal skupia się na pomocy firmom w doradztwie związanym z wiedzą i narzędziami niezbędnymi do bardziej efektywnego zarządzania firmą.

Krótko o Dale Carnegie Training

Siedziba firmy znajduje się w mieście Hauppauge, Nowy Jork. Dale Carnegie Training jest reprezentowana we wszystkich 50 stanach USA oraz w ponad 90 krajach na całym świecie. Ponad 2700 trenerów realizuje programy szkoleniowe Dale Carnegie w ponad 25 językach. Do tej pory ponad 8 milionów osób ukończyło szkolenia Dale Carnegie. 

Dale Carnegie Training oferuje programy rozwojowe, które dzięki praktycznemu podejściu doskonalą wiedzę i umiejętności uczestników i bezpośrednio przekładają się w budowanie wartości dla organizacji. Dale Carnegie Training jest rozpoznawany na całym świecie jako lider w wydobywaniu z ludzi tego co najlepsze.

 

Powrót

 
 

ul. Domaniewska 37, 2nd Floor, Warsaw, 02-672, PL
P:+48 22 305 45 45

Znajdź nas na:

 
© 2018 Dale Carnegie & Associates, Inc.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona zaprojektowana i stworzona przez Americaneagle.com